Wydaje się że używasz starej wersji przeglądarki! Rekomendowane przeglądarki (lub w wersji wyższej): Internet Explorer 9 v.9 Mozila Firefox 8 v.8 Google Chrome 15 v.15

Specjalista ds promocji i marketingu

2023-01-27

Instytut Ekonomiki i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa

Poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i marketingu

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w dziale marketingu lub pokrewnym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, serwisy WordPress);
  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze profili LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram;
  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze i prowadzeniu stron internetowych;
  • Umiejętność pisania atrakcyjnych treści - ,,lekkie pióro”;
  • Koordynacja kreacji i produkcji grafik, materiałów promocyjnych, tekstów reklamowych, artykułów, informacji prasowych, etc.;
  • Obsługa targów, szkoleń, webinariów i innych wydarzeń organizowanych przez Instytut;
  • Analizowanie rynku w poszukiwaniu trendów oraz nowych możliwości komunikacji i promocji Instytutu;
  • Znajomość sektora rolno-żywnościowego.

Dodatkowe wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Pozytywne nastawienie oraz dużo pomysłów;
  • Rozwinięte kreatywne myślenie;
  • Komunikatywność i biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu oraz wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych;
  • Budowanie wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego Instytutu;
  • Mierzenie efektywności działań marketingowych;
  • Współpraca z Działami/Zakładami Instytutu;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi;
  • Opracowanie ogłoszeń internetowych;
  • Prowadzenie strony internetowej oraz profilu social media;
  • Kontakty z mediami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę i pracę we wzajemnie wspierającym się zespole;
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Dofinansowanie z ZFŚS;
  • Biuro w centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie następujących dokumentów:

  • CV,
  • List motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kopie świadectw pracy.

Dokumenty należy złożyć drogą mailową [email protected] lub osobiście w Sekretariacie Instytutu (00-002 Warszawa ul. Świętokrzyska 20, pokój 212) do dnia 10.02.2023 (decyduje data wpływu dokumentów).

Na podaniu należy dopisać:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Utworzył
Daniel Maniszewski
2023-01-27
Opublikował
2023-01-27
Modyfikacja
Albert Weikum
2023-02-16
Odwiedzin: 232