Wydaje się że używasz starej wersji przeglądarki! Rekomendowane przeglądarki (lub w wersji wyższej): Internet Explorer 9 v.9 Mozila Firefox 8 v.8 Google Chrome 15 v.15

Korektor tekstów w języku angielskim/polskim

2019-11-07

Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni pracownika do Działu Wydawnictw na stanowisko:

korektor tekstów w języku angielskim/polskim

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • doświadczenia w korekcie,
  • znajomości środowiska PC/MAC, pakietu Office,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.

Mile widziane:

-         znajomość oprogramowania: InDesign, QuarkXpress, Illustrator, Photoshop,

-         doświadczenie w redakcji tekstów.

Zakres obowiązków:

-        redakcja językowa i techniczna tekstów naukowych:

  • monografii,
  • artykułów,
  • materiałów pokonferencyjnych,
  • innych książek publikowanych przez wydawnictwo (język polski i angielski);

-        korekta językowa i techniczna, korekta tłumaczeń (język polski i angielski);

-        tłumaczenia tekstów naukowych, maili, notatek na potrzeby Instytutu (polski-angielski, angielski-polski);

Oferujemy:

-         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-         dofinansowania z ZFŚS;

-         stałe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

-         biuro w centrum Warszawy, tuż przy metrze Świętokrzyska;

-         uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach;

-         pracę we wzajemnie wspierającym się zespole zorientowanym na wspólne osiągnięcie sukcesu.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie następujących dokumentów:

-         CV;

-         listu motywacyjnego;

-         podanie adresowane do Dyrektora Instytutu:

  • kwestionariusz osobowy;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
    • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (kursy, szkolenia);
    • kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
    • oświadczenie dotyczące znajomości języków obcych.

Dokumenty należy złożyć w Sekretariacie Instytutu (00-002 Warszawa, ul. Świętokrzyska 20, pokój 212) pocztą, pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub osobiście z dopiskiem „Pracownik Działu Wydawnictw”, do dnia 13 grudnia 2019 r.

W CV i liście motywacyjnym prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty odrzucone będzie można odebrać w Dziale Kadr IERiGŻ-PIB (II piętro, pok. 210) w ciągu trzech dni od ukazania się na stronie internetowej informacji o rozstrzygnięciu oferty. Nieodebrane dokumenty po upłynięciu zakreślonego terminu zostaną komisyjnie zniszczone.

Lista plików:

Utworzył
Kamila Tomaszewska
2019-11-07
Opublikował
2019-11-07
Modyfikacja
2019-12-18
Odwiedzin: 1676