Wydaje się że używasz starej wersji przeglądarki! Rekomendowane przeglądarki (lub w wersji wyższej): Internet Explorer 9 v.9 Mozila Firefox 8 v.8 Google Chrome 15 v.15

Bibliotekarz - Dział Informacji Naukowej

2020-01-27

Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje pracownika na stanowisko

Bibliotekarza w Dziale Informacji Naukowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej lub pokrewne;
  • umiejętność pracy z systemem PBN i POL-on;
  • znajomość zasad funkcjonowania baz Web of Science, Scopus i podobnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • prace związane z gromadzeniem, opracowywaniem i przechowywaniem zbiorów biblioteki (książek i czasopism);
  • dyżury w czytelni Instytutu;
  • uzupełnianie modułu sprawozdawczego PBN i POL-on oraz innych wymaganych przez jednostki nadzorujące;
  • wprowadzanie danych do baz bibliograficznych;
  • wyszukiwanie i selekcja informacji w naukowych bazach danych;
  • sprawozdawczość;
  • przygotowanie i udział w imprezach targowych i wystawienniczych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym;
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16;
  • wynagrodzenie zasadnicze proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz premię uznaniową;
  • dofinansowania z ZFŚS.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • List motywacyjny;
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe umiejętności.

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Instytutu (ul. Świętokrzyska 20, pok. 212) lub przesłać e-mailem na adres [email protected] w terminie do 14 lutego 2020 r. W CV i liście motywacyjnym prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty odrzucone będzie można odebrać w Sekretariacie IERiGŻ-PIB (II piętro, pok. 212) w ciągu trzech dni od ukazania się na stronie internetowej informacji o rozstrzygnięciu oferty. Nieodebrane dokumenty po upłynięciu zakreślonego terminu zostaną komisyjnie zniszczone.

Lista plików:

Utworzył
Kamila Tomaszewska
2020-01-27
Opublikował
2020-01-27
Modyfikacja
2020-02-18
Odwiedzin: 660