Wydaje się że używasz starej wersji przeglądarki! Rekomendowane przeglądarki (lub w wersji wyższej): Internet Explorer 9 v.9 Mozila Firefox 8 v.8 Google Chrome 15 v.15

Pracownik IT

2022-11-08

Instytut Ekonomiki i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa

Poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kandydaci przystępujący do rekrutacji powinni posiadać:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub przetwarzanie danych lub statystyczno-ekonometryczna analiza danych lub ekonomika gospodarstw rolnych / przedsiębiorstw (ewentualnie studenta V roku studiów);
  • doświadczenie w zakresie statystyczno-ekonometrycznej analizy danych i/lub przetwarzania danych;
  • posiadać umiejętność obsługi komputera osobistego oraz serwera z systemami z rodziny Microsoft;
  • umiejętność programowania komputerów:

              - Visual Basic – poziom średni

              - SQL – poziom podstawowy

              - C++ – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub innego nowożytnego na poziomie B1.
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z ekonomiką gospodarstw rolnych lub przedsiębiorstw.
  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • wskazane ukończone szkolenia/ kursy/ studia podyplomowe potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie analizy i kontroli jakości danych;
  • przetwarzanie danych przy pomocy gotowego oraz samodzielnie opracowanego oprogramowania:

             - opracowywanie zestawień tabelarycznych;

             - selekcja danych z wielu tabel do jednej wg przekazanych zasad.

  • realizacja zadań typu data mining;
  • czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie w języku polskim i (angielskim lub innym nowożytnym);
  • bieżące wsparcie współpracowników w obsłudze sprzętu komputerowego i biurowego oraz oprogramowania;
  • prowadzenie szkoleń;
  •  podróże  służbowe.

Oferujemy:

  • samodzielność;
  • możliwość realizacji zadań według własnych pomysłów;
  • możliwość rozwoju:

             - współfinansujemy szkolenia

             - własne projekty badawcze

  • możliwość realizacji kariery naukowej;
  • dobre warunki socjalne.

W celu przystąpienia do rekrutacji należy złożyć:

  • podanie skierowane do Dyrektora Instytutu;
  • CV;
  • oświadczenie dotyczące znajomości języków obcych;

Dokumenty należy złożyć drogą mailową na adres [email protected]

Na podaniu należy dopisać:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 p. 1 a-b, art. 7 p. 1, art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – publikacja w Dz. Urz. UE nr PL L119/1 z dn. 04.05.2016, zwanego dalej „RODO”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Utworzył
Albert Weikum
2022-11-08
Opublikował
2022-11-08
Modyfikacja
2024-01-05
Odwiedzin: 3345